

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ11 Connector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Ways | 6P6C |
| Shield Type | UTP |
| Orientation | Right Angle |
| Length | 16.8mm |
| Width | 12.2mm |
| Depth | 15.8mm |
| Series | TM |
| Contact Plating | Gold |
7499011001A
RJFTVX7SA1N
615008137421
PXM06275FANBKUS
09455511124
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00