

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | SPE |
| LAN Category | CatB |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Ways | 2 |
| Connector Type | Ethernet |
| Orientation | Straight |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Length | 31.6mm |
| Width | 15.2mm |
| Depth | 14.5mm |
| Series | SPE |
2-5338556-1
615004141121
RCEM-Z-000-0
87180-066LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00