

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | SPE |
| LAN Category | CatB |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Ways | 2 |
| Connector Type | Ethernet |
| IP Rating | IP20 |
| Length | 9.3mm |
| Width | 5mm |
| Depth | 11.4mm |
| Series | SPE |
615008150121
MHRJ458P8CR
6GK59912VA008AA2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00