

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| For Use With | QR/P Series Connectors |
| Series | QR/P |
| Maximum Wire Size mm² | 2mm² |
| Termination Method | Crimp |
| Minimum Wire Size AWG | 16AWG |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Maximum Wire Size AWG | 14AWG |
| Maximum Current | 13A |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
BXH-001T-P0.6
T2P16MC1LZ / 192990-0100
SVH-41T-P1.1
QR/P-XC-121(12)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00