

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | Solder |
| Contact Position | Bottom |
| Insertion Force | ZIF |
| Body Orientation | Horizontal |
| Series | ZF1 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Termination Method | Solder |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
ZF5S-25-01-T-WT-K-TR
F33X-1AAJ1-E8951
XF2M-3015-1A
686104148922
687140182122
FH12-50S-0.5SVA(54)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00