

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 21 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.3mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | ZIF Bottom Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 200mA |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | FH26 |
| Number of Rows | 2 |
| Contact Plating | Gold |
| Termination Method | Solder |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer, Polyamide |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
68712214522
XF2M-3315-1A
686122189122
XF2M-0615-1A-R100
687122149022
06FDZ-ST(S)(LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00