

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 25 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.3mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | ZIF Top and Bottom contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 200mA |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | FH39 |
| Number of Rows | 2 |
| Contact Plating | Gold |
| Termination Method | Solder |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer, Polyamide |
687110183722
FH12S-45S-0.5SH(55)
FH34SRJ-8S-0.5SH(99)
08FE-ST-VK-N
ZF1-20-01-T-WT
687326124422
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00