

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | 686 |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder Pin |
26FE-BT-VK-N
FH34SRJ-4S-0.5SH(99)
68710814522
30FLZ-SM2-TB(LF)(SN)(P)
687112183722
FH34SRJ-40S-0.5SH(99)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00