

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | Solder |
| Contact Position | Bottom |
| Insertion Force | ZIF |
| Body Orientation | Horizontal |
| Current Rating | 1.8A |
| Series | ZF5S |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
20FMZ-ST (LF)(SN)
ZF5S-25-01-T-WT-K-TR
68611514122
DF52-10S-0.8H(21)
505110-1292
FH23-23S-0.3SHAW(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00