

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | 686 |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder Pin |
DF52-2832PF1571-28A9-300
XF2M-2015-1A
06FLZ-RSM2-TB(LF)(SN)
687106183722
68714514022
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00