

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Gender | Female |
| Termination Type | ZIF Vertical Contact |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | 52610 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Silver |
| Termination Method | Solder |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
FH26W-51S-0.3SHW(97)
686110183422
68610614422
F34G-1A7Q1-E8C24
503480-0600
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00