

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 1.25mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Gender | Female |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 200 V ac/dc |
| Number of Rows | 2 |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Termination Method | Solder |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | PBT |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
FH12-50S-0.5SVA(54)
687126149022
68714414522
FH34SRJ-20S-0.5SH(99)
ZF5S-25-01-T-WT-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00