

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Male |
| Termination Type | ZIF Bottom Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Series | SFV-R |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Tin |
| Termination Method | Solder |
| Housing Material | Glass Reinforced Polyamide Resin |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
687110188722
FH12-10S-0.5SVA(54)
08FDZ-ST(S)(LF)(SN)
687124183622
687318124422
XF3M-5415-1B-R100
FH19SC-30S-0.5SH(99)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00