

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | Non-ZIF |
| Contact Position | Top |
| Insertion Force | Non-ZIF |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series Number | 52793 |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Housing Material | PPS |
10FE-BT-VK-N
503480-2600
XF3M-4015-1B-R100
DF52-2832PF1571-28A9-300
22FMZ-BT (LF)(SN)
FH12-20S-0.5SVA(54)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00