

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Termination Type | ZIF Top Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | Easy-On |
| Series Number | 52207 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Termination Method | Solder |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
FH52-60S-0.5SH
24FE-ST-VK-N
687150149022
06FE-BT-VK-N
687124188722
687124182122
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00