

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Gender | Female |
| Termination Type | ZIF |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | Easy On |
| Series Number | 52610 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Silver |
| Termination Method | Solder |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
687150149022
SFW6R-2STE1LF
687112188722
FH19SC-14S-0.5SH(99)
501951-2410
SFW5R-1STE1LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00