

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | 686 |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder Pin |
XF2M-2415-1A
ZF5S-10-01-T-WT
FH26W-51S-0.3SHW(97)
503480-1000
XF3M-2515-1B-R100
68713614022
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00