

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Gender | Female |
| Contact Position | Bottom |
| Termination Type | ZIF Bottom Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Insertion Force | ZIF |
| Voltage Rating | 100 V ac/dc |
| Series | SFW15R |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Tin |
| Termination Method | Solder |
| Housing Material | Glass Reinforced PPS |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
20FLZ-RSM2-TB(LF)(SN)(P)
DF52-20P-0.8C
F34G-1A7Q1-E8C40
XF3M-2415-1B-R100
XF2M-3415-1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00