

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | ZIF Bottom Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Locking Mechanism | Yes |
| Current Rating | 800mA |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Series | FA5 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Tin |
| Termination Method | Solder |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
FH30-80S-0.3SHW(98)
FH12A-24S-0.5SH(55)
DF52-8P-0.8C
FH12-20S-0.5SH(55)
28FE-BT-VK-N
4-1734839-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00