

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 1mm |
| Termination Type | Bottom Contact |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | 52852 |
| Number of Rows | 1 |
| Contact Plating | Tin Bismuth over Nickel |
| Termination Method | Solder |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Housing Material | PPS |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
SFW8R-1STE1LF
ZF1-20-01-T-WT
68713414022
687120183622
XF2M-0615-1A-R100
10FDZ-ST(S)(LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00