

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 2mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Gender | Female |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | Easy-On |
| Number of Rows | 1 |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Housing Material | PSU |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
68611014122
FH12-50S-0.5SVA(54)
FH12-26S-0.5SVA(54)
68712414022
FH12-8S-1SH(55)
ZF5S-10-01-T-WT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00