

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Female |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 2.3A |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Series | FFSD |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Housing Material | PBT |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M50-3301342
EHT-105-01-F-D
HIF3A-34D-2.54R
PS-30SM-D4P1-1C
661002151922
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00