

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Male |
| Pitch | 2.16mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 1A |
| Contact Plating | Tin |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Brass |
09185267813
SM10B-SRSS-TB (LF)(SN)
HIF3CA-30PA-2.54DSA(63)
09185406803
62503022323
T812114A100CEU
09185266803
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00