

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Male |
| Pitch | 1.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Contact Plating | Gold |
| Series | DH |
| Minimum Operating Temperature | -25.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 85.0°C |
| Voltage Rating | 125 V ac |
| Housing Material | PA Resin |
| Contact Material | Copper |
2-1658527-8
EHT-105-01-S-D-SM-K-TR
T812110A100CEU
690157001272
661002152222
HIF3BA-14D-2.54R(63)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00