

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 10 |
| Gender | Female |
| Pitch | 1.27mm |
| Contact Plating | Gold |
| Series | Meg-Array |
| Minimum Operating Temperature | -65.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 105.0°C |
| Contact Material | Copper |
37104-3122-000FL
09185407803
490107671612
71600-006LF
661005152222
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00