

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Male |
| Pitch | 22.86mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current Rating | 3A |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Series | XG4A |
A-DFF 25LPIII/Z-UNC
37303-B122-00E MB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00