

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 64 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Male |
| Pitch | 22.86mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current Rating | 3A |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Series | XG4A |
4782836108470
09185107803
T812120A100CEU
EHF-105-01-L-D-SM-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00