

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Female |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 4A |
| Contact Plating | Gold |
| Series | Minitek |
| Minimum Operating Temperature | -43.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 105.0°C |
| Voltage Rating | 653.0 V ac |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Housing Material | Glass Filled Thermoplastic |
224397 / 224397-E
4782836107440
490107671612
09185147803
A-DSF 15LPIII/Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00