

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Pitch | 1.6mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1A |
| Contact Plating | Gold |
| Series | 3500 |
| Minimum Operating Temperature | -40.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 85.0°C |
| Voltage Rating | 125 V ac |
| Contact Material | Copper |
| Housing Material | Polymer |
62501423021
89947-334LF
AWP 08-7240-T
690157001272
PS-34SM-D4P1-1C
HIF3BA-40D-2.54R(63)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00