

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | IDT |
| Current Rating | 1.2A |
| Contact Plating | Gold |
| Series | Micromodul |
| Minimum Operating Temperature | -40.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 120.0°C |
| Voltage Rating | 32.0 V ac |
| Housing Material | PBT |
| Contact Material | CuSn |
690157000472
TCMD-05-01
690157000672
62502423021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00