

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Female |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 2.3A |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Series | FFSD |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Housing Material | PBT |
| Contact Material | Beryllium Copper |
TMM-1-0-14-1
2-1658527-8
4782837106440
T812126A100CEU
690207101672
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00