

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Gender | Female |
| Pitch | 2.54mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Series | T812 |
| Minimum Operating Temperature | -40.0°C |
| Maximum Operating Temperature | 105.0°C |
| Voltage Rating | 250.0 V ac |
| Housing Material | PBT |
| Contact Material | Copper |
89120-0101HA
1-1658527-3
4782836104440
HIF3BA-30D-2.54R(63)
09185607813
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00