

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Mini-Fit BMI |
| Pitch | 4.2mm |
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 8.0A |
| Series Number | 43879 |
| Voltage Rating | 600.0 V |
AWL254-DG-G72D
474108 / 474108-E
MHDAS2M004BE01
M20-9991046
DF50-40DP-1V(52)
HIF3BA-50PA-2.54DSA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00