

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | QTH |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 175.0 V |
TSW-108-14-L-D
HIF3BD-10PA-2.54DS(63)
8812-050-170S-F
M20-9983646
66201621122
62736020621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00