

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Metrimate |
| Pitch | 5.0mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 14.0A |
| Voltage Rating | 600 V ac/dc |
IPL1-105-02-L-D-K
DF17(4.0)-60DP-0.5V(57)
TSM-108-01-T-DV-P
TSW-116-07-S-S
S02B-F32SK-GGYR
HIF3BA-50PA-2.54DSA(63)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00