

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
EHF-120-01-F-D
10138654-G03-25LF
HTST-107-01-T-DV-P-TR
95278-101A20LF
TSM-105-04-S-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00