

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TLW |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 5.2A |
| Tail Pin Length | 1.52mm |
| Mating Pin Length | 2.67mm |
2-2355091-4
TSW-110-14-G-S
M80-8820442
TFML-125-02-S-D-P-TR
M80-8531442
SEAM-50-11.0-L-10-2-A-K-TR
QTH-040-02-L-D-DP-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00