

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120.0 V |
HPM-03-02-T-S-RA
ERM8-040-01-L-D-RA-L-TR
N3314-6302RB
662008231722
TLW-116-06-G-S
LSHM-130-04.0-L-DV-A-S-K-TR
504255 / 504255-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00