

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SIB |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.6A |
| Voltage Rating | 280.0 V |
2-1761607-9
SEAM-40-06.5-L-10-2-A-K-TR
TFM-110-02-S-D-A
1-2394061-1
TSW-120-07-F-D
FAP-16-07#4
FTSH-104-04-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00