

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | MC 1.5/15-GF-3.5-LR |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Contacts | 15 |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Tin |
| Current Rating | 8.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
61303218521
FTR-110-51-S-D-06
TSW-116-14-G-S
TFM-107-02-L-D-K-TR
QTH-030-04-L-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00