

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | QTH |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 125.0 V |
M22-2035005
TSS-108-01-G-D
S04B-J21SK-GGXR (LF)(AU)
M80-5000642
TSW-107-08-G-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00