

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ERM8 |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225.0 V , 318.0 V dc |
HTST-108-01-S-DV
MHDAS2M060GE01
TSM-136-01-T-SV
HIF3BA-26PA-2.54DS(63)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(63)
PS-16SD-D4TS1-1
FTSH-105-04-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00