

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ERM5 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 150 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 194.0 V |
QMS-026-01-SL-D-RA-MG
813-S1-016-30-017191
TSW-106-17-G-D
658854613080
FAP-26-07#4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00