

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Trident |
| Pitch | 5.08mm |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 10.0A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
662310231822
B16B-PADSS-1F(LF)(SN)
SM40B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
IPL1-110-02-S-D-K
98424-G52-20ALF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00