

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SMS |
| Pitch | 5.08mm |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 15.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
IPL1-125-01-L-D-RA-K
QMS-052-06.75-L-D-A
TSS-112-04-L-D-RA
690368192272
SMS6RE4TR29
FTSH-110-01-L-D-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00