

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | QTE |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 1.3A |
| Voltage Rating | 225 V ac |
FTSH-120-01-F-DV
09185106324
TSW-106-17-L-D
MHDAS2M008AE01
HIF3BA-40PA-2.54DS(63)
BDL-107-T-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00