

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 9 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
662008231722
TSM-110-02-S-DV-A-P-TR
ERM8-013-01-S-D-RA-DS-L-K-TR
TSM-106-01-L-SH-A
D01-9923246
S34B-PHDSS (LF)(SN)
N3432-6202RB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00