

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ER8 |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500.0mA |
| Tail Pin Length | 1.07mm |
| Mating Pin Length | 3.23mm |
| Voltage Rating | 300.0 V |
TSW-150-05-T-D
M80-8260642
62503421621
HIF3BA-10PA-2.54DS(63)
HIF3BA-50PA-2.54DS(63)
DF13-40DS-1.25DSA(55)
52601-G10-8LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00