

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120.0 V |
M52-040000P2545
B08B-J21DK-GGXR (LF)(AU)
TSW-120-07-S-D
TSW-107-17-G-D
N3314-6302RB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00