

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
62702421721
TSM-120-01-L-DV
TSM-103-01-S-SH-A-TR
TMS-125-01-G-S
4-2394070-3
811-S1-002-10-016101
TFM-105-02-L-D-WT-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00